Anasayfa Galeri İletişim English Türkçe
Anasayfa Sizden Gelenler
Sizden Gelenler Yorum Yaz
Muberra Tigin
26/09/2015
Arkadaslarimin tavsiyesi uzerine gittigim 2015 Kurban Bayrami FAS-ENDULUS TURundan son derece memnun kaldim. Rehberlerimize ve tur liderimize cok tesekkur ediyorum .
Aydın Demircan
30/09/2015
Fas ve İspanya da Endülüs Emevi devletinin tarihi mirasını ve ihtişamını bizzat görerek ve zaman zamanda hissettiğim bir tur oldu...kısa bir sürede oldukça başarılı bir o kadar bilgi yoğunluğu içerisinde neşeli ve bereketli bir tur olduğu kanaatindeyim...Fas 'ın Argan yağı, nane-yeşilçayı, tajin de yapılan yemekler vs tatmak yanısıra Chez Ali Show u oldukça beğendim. Tanja dan bindiğimiz gemi ile Cebel-i Tarık dan geçiş ve kısa bir TEFEKKÜR yaptığımız tarifaya çıkışımız, ardından İşbiliye(Sevilla)-Cordoba-Grana da da Endülüs medeniyetini oldukça bilgili ve uzman İspanya rehberimizin anlatımları ile iliklerimize kadar kendi adıma hissetim. 1720 km lik Tur boyunca yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kazandığımızı da belirtmek isterim. Bütün bunlara vesile olan Burak Tur yetkililerine ve rehberlerine çok çok teşekkür ediyorum...
Günay Kesler
30/09/2015
17-24 Eylül 2015'de katıldığımız Endülüs-Fas gezisinde emeği geçen herkese; özellikle sabrı, ilgisi ve güler yüzüyle memnuniyetimizi sağlamaya çalışan M.Ferit Kardeşimize, gezi noktaları ile ilgili bilgilendirme konusunda rehberlerimize, gezimizi güven ve huzurlu bir şekilde tamamlayacak şekilde organizasyonu yapan Buraktur’a teşekkürlerimizi iletiyoruz.
Abdurrahman Salih Baltacı
27/02/2016
Selamun aleyküm Burak tur sahibi ve yöneticilerine teşekkürler ediyorum. Sömestri kudüs ziyareti programıyla mescidi aksaya gittik. Organizasyon çok güzeldi. Peygamberler beldesi kutsal Kudüs ve Filistin çok güzeldi. Bize tur liderliği yapan Abdullah bey çok güzel hizmetlerde bulundu, Rabbim razı olsun. Rehberimiz Muhammed beyde belde ve tarihiyle ilgili bizlere çok güzel bilgiler sundular. Rabbim razı olsun. Bu güzel beldelerin İsrail işgalinden en yakın Zaman'da kurtulması duasıyla...
İsmail Taşpınar
11/02/2016
Ailemle birlikte 4-7.02.2016 tarihleri arasında düzenlenmiş olan Kudüs turuna katıldık. Turun organizasyonu, rehberlerin ve tur sorumlusunun insani ilişkileri; grubun uyumlu oluşu çok güzel bir gezi tecrübesini yaşamamıza vesile oldu. Gezi rehberinin özellikle Filistinli oluşu ve belli bi eğitim düzeyine sahip olup Türkçe biliyor olması yerel konuları doğrudan ve orada yaşayan birinden öğrenmemize vesile olması çok güzeldi. Önümüzdeki seyahatlerde mutlaka Burak Turu düşünüyoruz ve Kudüs turuna katılacak olanlara tavsiye ediyoruz.
Erva AYDINLI
02/02/2016
25 Ocak - 1 Şubat 2016 Fas- Endülüs turuna ailemle beraber katıldım. Hızlı bir şekilde gerçekleşen çok bilgilendirici ve güzel bir turdu. Sitede belirtilen vaadlerin büyük bir kısmını yerine getirdiler özellikle rehberlerimizin bilgisine hayran kaldım. Ama bazı sorunlar da yaşadık. Ailemle birlikte gitmeme rağmen 2 otelde (otelden kaynaklı problemden dolayı) odalarımız ayrılmak durumunda kaldı. Yine de her şey için Burak Tur'a teşekkürler.
Nalan Atalay
18/11/2015
Burak turu 2013 yılında arkadaslarımın tavsiyesi üzerine umre ziyaretimizde tanıdım. 2015 yılında hac kurası çıkınca hiç tereddutsuz Burak turu tercih ettik, iyikide ettik. Özellikle hac vazifelerinde tecrübeli, güler yuzlu, bu konuda deneyimli ve işini ciddiye alan bır organizasyonu seçmiş olmanın ne kadar önemli oldugunu anlıyorsunuz. Huzur içinde bir hac yapma imkanı bulduk, şükrolsun. Rabbim tüm hacıların ve bizim haccımızı mebrur etsin inşallah. Miktad hocamızdan da Allah razı olsun. Her noktada o manevi derinliği ile yaptıgı tüm dualarını ve dualarımızı Rabbim kabul etsin inşallah. Bu vesile ile Ahmet bey ve Mekke ve Medinede her noktada yanımızda olan tüm çalışma arkadaşlarına ayrı ayrı teşekkkür ederim. Allah razı olsun ve iki cihanda yardımcıları olsun. Rabbim bizleri ve tum isteyenleri tekrar tekrar makbul hac ve ümreler nasip etsin inşallah. Allaha emanet olun.....
M. Tahir Güneşer
04/10/2015
1436 yılı hac organizasyonuna katılma imkanı bulduğum Burak Tur firmasının tüm çalışan ve yöneticilerine teşekkür ve tebriklerimi buradan iletmek istiyorum. Özü-sözü bir, ticarete değil HİZMET sunduğu Allah'ın misafirlerinin görevlerini en güzel ve doğru şekilde yapmasına odaklanmış bu ekibi Allah iki cihanda aziz kılsın. İfa edilen görevlerin her aşamasında Kuran ve Sünnet çizgisini hassasiyetle yakalamaya çalışan ve misafirlerin yaşaması muhtemel problemleri önceden tespit ederek çözmekte mahir ve pro-aktif davranan bir kadrodan hizmet aldık. Başka benzer organizasyonlarla birlikte olunan Mina, Müzdelife ve Arafat'ta ise Burak turun hem teknik ekibinin hem de irşad ekibinin seçkinliğini ve vakarını yaşadık. Her boşa harcanan saniyenin 100.000 saniyelik kayıp olarak hesaba geçeceği yerlerde ve vakitlerde tüm vaktimizi dolu dolu ve en güzel şekilde geçirmek için gayret gösterildi. Allah tekrar tekrar o beldelerde bulunmayı, imkanı olmayanlara da imkanları nasib eylesin.
Nilgün Kızılaslan
25/09/2015
2015 Ramazan bayramında Buyuk Endülüs turuna katıldım.. Cok başarılı, keyifli, güvenli ve huzurlu bir seyahatti.. Neyi,nerede yiyecegiz, abdestimizi nerede alacagiz,namazımızı nerede kılacagiz; hersey ince ince hesaplanmisti..Tur liderimize, rehberlerimize ve bilhassa Buraktura cok tesekkur ediyorum.. Baska seyahatlerde de tercihimin Burakturdan yana olacagini dusunuyorum..
Necdet Tosun
09/09/2015
Hindistan seyahati, İmam-ı Rabbani başta olmak üzere birçok Allah dostunun türbesini ziyaret ve Hindistan'ı daha yakından tanıma fırsatı verdi. Burak Tur'a teşekkürler, tüm katılımcılara selam ve sevgiler.
Salih Aslan
03/03/2016
2016 yılı sömestre tatilinde eşimle beraber umre programı yapmak üzere arkadaşımın tavsiyesi üzerine internet de araştırma yaparken Burak tur ile karşılaştım. Harun hocam la telefonla konuştuktan sonra umre programını Burak tur ile yapmaya karar verdim. İyi ki bu kararı vermişim. Benim ilk umre programım olmasını nedeniyle bazı tereddütlerim vardı. 21 ocak 2016 tarihinde umre programımızı gerçekleştirdik. Ancak tüm çalışan kadrolarından görevlerini en iyi şekilde yaptıklarını gördüm. Umre programı boyunca en iyi ve kaliteli bir hizmet aldık. Hiçbir problem yaşamadan her anı dolu dolu ve en güzel şekilde hizmet verildi. Başta Harun hocam ve Mustafa hocam olmak üzere tüm çalışanlarına teşekkür ederim. Hac ve umre vazifesi yapmak isteyen tüm dostlarıma Burak turu tavsiye ediyorum.
Abdullah Yazar
04/03/2015

2013 de Burak tur ile hacca gitmiş biri olarak ısrarla ama ısrarla BURAK TUR u tavsiye ederim. Önce Konya'dan direk götüren bir firmayı düşünmüştüm, aktarmalı gitmek kafama yatmamıştı. Ama burdan aktarmalı gidipte saatlerce Konya havalimanında bekleyenler olduğunu duydum. Bizim yolculuğumuz elhamd. sıkıntısız geçmişti. Yani aktarmalı gitmenin hiç bir sıkıntısı olmuyor hatta bazen daha avantajlı oluyor.

Babasının zoruyla Burak tur a kaydolan bir arkadaş vardı, son gün değerlendirmeler yapılırken ''Şuna şahit oldum ki Burak Tur yetkilileri bize tam manasıyla sünnete uygun bir hac yaptırmak için çalışıyorlar, bu insanların başka bir derdi yok kardeşim bunu anladım'' demişti. Yine başka bir arkadaş yolculuklar boyunca ( ortamın samimiyetinden okadar etkilenmişki ) sürekli bizlere ikramlarda bulunuyordu. Memnuniyetini dile getiriyordu. Daha böyle yazmakla bitmeyecek hatıralar var 1434 den. Eminimki 1435 HAC organizasyonuna katılan kardeşlerimizde benzeri duygular içerisindedir. Bizlere anlatılamaz güzellikte bir HAC organizasyonu sağlayan BURAK TUR yetkililerine bir kez daha teşekkkür ediyorum. İyiki varsınız..

Erol Ahıshalı
05/03/2015
2005 yılında Burak Turla Hacca, 2012 yılında itikaf programı kapsamında Ümreye gittim. Hizmetlerin kusursuz olması yanında, söyleyebileceğim en önemli şey bu ziyaretlerin manevi hazzı çok yüksek oldu. Bu nedenle herkese şiddetle tavsiye ederim.
Hüseyin Çelik
06/03/2015
Samimi ve yakın ilginin olduğu bir firma ile ve de Sünnete uygun bir hac yapmak isteyen tüm kardeşlerime Burak Turu tavsiye etmeye devam ediyorum. Ömürde bir kere yapılan bu ibadetin en verimli ve huzurlu bir şekilde yerine getirilmesi esas olduğu için dua almak dileğiyle tecrübemizi aktarıyoruz. Allah kabul eylesin.
Şaban Gürbüz
19/03/2015
Bu önemli farz ibadetin bizzat tecrübe ettiğimiz Burak Turizm ile yapılmasını tavsiye ederiz. Ayrıca hacca gidecek arkadaşların gitmeden çok önce Prof. Dr. Mahmud Es'ad Coşan Hocaefendinin "Haccın Faziletleri ve İncelikleri" kitabını okumalarını ısrarla tavsiye ederiz.
Esma Görür
05/09/2015
2015 ramazan bayrami Fas Endülüs gezisine 5 arkadaşımla katıldım. Burak turu Internetten buldum ve vize işlemleriyle ilgili ufak aksaklıklar olsa da 8 günlük gezimiz son derece olması gereken gibi güzel ve huzurlu geçti. Yol, rehber, otel ve diger hizmetlerde göstermiş oldukları titizliklen dolayı Burak tur yetkili ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. Burak tur seyahat yelpazesini genisletip Batı ve Avrupa ülkelerine de daha çok açılırsa her zaman tercihimiz olacaktır. "Seyahat etmek kitap okumak gibidir bir iki yerle kalması kitabı bitirememek gibidir" demişler . Selam ve saygı ile..
Fatma İmran Bayburtlu
01/09/2015
Halam ve kuzenimle birlikte hindistan turuna katıldık. Burak turla olan ilk yurt dışı gezimden cok memnun kaldim. Ulke sartlarina gore sunulan imkanlar mukemmeldi. Tum burak tur ailesine, Ahmet şeker Bey'e, orda bizleri rahat ettirmek için elinden geleni yapan rehberlerimiz Ammar Bey'e, Habibullah Bey'e ve Mirac Bey'e cok teşekkür ediyorum. Allah nasip ettigi surece BURAK TUR NEREYE BIZ ORAYA...
İsmail Ünal
28/08/2015
Hindistan turuna eşim ile birlikte katıldım. Daha önceden muhtelif turlar ile yurt içi ve dışı turlara katıldım. Özellikle şirket yetkililerinin vize başvurusundan ülkeye dönünceye kadar olan ilgi ve alakası gayet başarılı başta Ahmet Şeker bey diğer arkadaşlara müteşekkirim. Allahtan başarılarının devamını diliyorum. Allah iyi insanlarla karsilastirsin ve sonumuzu hayirli eylesin. inşallah başka bir ülke seyahatinda bulunmak duasıyla...
Hacı Ali Erkaya
26/06/2015
13 Mayıs 2015 Kudüs Turu'na ailemle katıldım. Kudüs, El Halil, Beytüllahim, Eriha, Yafa gibi tarihi ve kutsal mekanları gezdiren, bilgilendiren zamanı iyi kullandırıp Mescid-i Aksa'da umre tadında seyahat imkanı sağlayan Burak Tur'a ve çok değerli rehberleri Abdullah Bey'e ve Muhammed Bey'e teşekkür ederim. Bir başka seyahette buluşmak üzere Allaha emanet olun.
Hacı Ali Erkaya
26/06/2015
11 Haziran 2015 Bosna Turu'na ailece katıldık. İnsanı hayran bırakan doğal güzellikler içinde Osmanlı eserleri, atalarımızı minnetle, rahmetle ve iftiharla anmamıza vesile oldu. Allah cümlesini cennetine dahil eylesin. Kısa sürede çok verimli, çok kaliteli bir seyahati gerçekleştiren Burak Tur'a ve çok değerli rehberleri Arif Bey'e ve Muhammed Bey'e teşekkür eder; yeni turlarda buluşmayı dilerim. Saygılar.
Kadir Sayın
23/06/2015
11 Haziranda eşimle beraber Bosna turuna katıldık. Mazlum ve kardeş ülke Bosnada hiç yalnızlık çekmedik. Rehberimiz Muhammet Bey bize çok güzel eşlik etti. Yemekler ikramlar gerçekten çok güzeldi. Dolu dolu bir tatil geçirdik. Daha önce de Burak Tur'la değişik yerlere seyahatlerim olduğu için tercih ettim. Hizmet kalitesinde yine yanılmadım. Bosna gezilecek görülecek yaşamdan ders çıkarılacak bir ülke. Onlarla birlikte olduğumuzu göstermek için aslında sık sık gitmemiz gereken güzel bir diyar. Herkese tavsiye ediyor ve bir başka Burak Tur seyahatinde buluşmak üzere yetkili herkese teşekkür ediyorum.
Gönül Yıldız
15/06/2015
Merhaba. Oğlum burak tur'u internet ten buldu iyiki de bulmuş. Hiç kimsenin tavsiyesi olmadan firmayla sanki daha önce seyahat etmiş gibi övmenin ve hüsrana uğrama korkusuyla birlikte bizi umre ziyaretine gönderdi. Ama iyiki de göndermiş firmada tüm çalışanlarından ve seyahat süresinde her daim yanımızda olan özellikle acenta görevlimizden Allah razı olsun. Tüm programı eksiksiz yerine getirdikleri içinde çok teşekkür ederim. Nasip olursa bir daha umre veya hac ziyaretimizide burak turla yapmak isteriz.
Uğur Arifoğlu
10/06/2015
Burak Tur ile gerçekleştirdiğimiz Endülüs gezisi her yönü ile çok iyi bir gezi oldu. İstanbul'dan gidişte aynı uçakla bizimle gelen gelen firma yetkilisi yine dönüşte bizimle aynı uçakta yurda döndü. Tüm gezilerde bizimle beraber oldu, hiç bir aksaklığa sebebiyet vermedi. Gerek otel seçimi, otel aktarımları, tarihi yerlerde kullanılan rehber seçimi mükemmeldi. Her şey için firma yetkililerine teşekkür ediyorum. Yurt dışı gezilerimde önce Burak Tur'la ön görüşme yapma kararı aldım.
Fatma Kırış
07/05/2015
Merhaba. Kastamonu'dan yazıyorum sizlere. Tek başına bir bayan dil bilmeden yabancı bir ülkeye bilmediği bir turla gider mi, eleştirileri arasında çıktım yola. İyi ki de çıkmışım. Güven, ilgi alaka, namaz vakitlerindeki ve helal yiyeceklerdeki hassasiyet gerçekten üst düzeydeydi. Açıkçası bir şirket soğukluğuyla değil bir aile sıcaklığı ile karşılaştım. Gerek sahipleri gerek bürodaki çalışanları oldukça titiz ve sorumluluk sahibi olduklarını gezi programında yazan her şeyi gerçekleştirerek göstermiş oldular. Burak Tur ile ilk seyahatimi Endülüs'e gerçekleştirdim. İspanya ve Fas mutlaka görülmesi gereken yerler. İspanya'yı yazmayacağım herkes tarafından malum zaten. Ama Fas'a da mutlaka gidilmeli. Bu sebeple iki ülkenin bir arada olması çok iyi bir fikir. Fas'ın kendine has otantik dokusu ilginç. Sonraki ziyaret yerim yine Burak Tur ile (önceki turdan memnun kaldığım için) Kudüs-ü Şerif oldu. Burada da verilen sözlerin her biri harfiyen yerine getirildi. Güvenlik konusunda hiçbir problem yaşamadık. Her iki ziyaret yerinden tur şirketinden ziyadesiyle memnun kaldım. Hele hele tek başına seyahat etmeyi düşünen bir bayansanız hiç tereddütsüz Burak Turu gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Tek şikayetim lütfen gezi yelpazesi biraz daha genişlesin. İyi ki varsınız. Teşekkürler. Not: Burak Tur ile gezi programına düşünen kişilerle tavsiyelerimi düşüncelerimi Burak Tur aracılığı ile paylaşabilirim.
Fatih İnecikli
27/05/2015
Eşim ve çocuğumla birlikte haaaarika bir umre organizasyonu yaşadık. Her şey çok güzel planlanmıştı. Ne söylendiyse onlar uygulamaya geçirildi. Başta Ahmet ŞEKER Bey olmak üzere; Harun AKTAŞ Bey'e, Mikdat Hocamıza ve Yahya Hocamıza sonsuz teşekkürler...
Kamil Aktaş
06/02/2015
Arifan grubuyla Ocak 2015 de yapmış olduğumuz umre ibadetimiz süresince " Şu da eksik oldu " diyebileceğimiz hiçbir olumsuzluk yaşamadık. Gerek konaklama, gerek hizmet ve gerekse görevli personel mükemmeldi. Başta Ahmet Şeker bey olmak üzre emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Hak teala başarılarını daim eylesin.
Yahya Safiye Kaan
05/02/2015
Arifan ailesi umre programına katıldık çok şükür. Burak tur hizmeti, güleryüzü, samimiyeti, içselleştirilmiş bilgilerini sunan hocaları, bol bol sürpriz ikramlarıyla kendi alanında oldukça fark atmış maşallah barekallah. Rabbim hac ibadetimizide Burak turla nasip eder inş. Azminizin ve başarılarınızın artarak devamı duasıyla.
Nurgül Çeçe
03/02/2015
‘’Ey kentlerin en acılısı,ey KUDÜS, ey peygamberler kokusu, ey yerin göklere en yakın avlusu…’’ Kudüs, hakkında çok şeyler okuduğum, izlediğim ve duyduğum kadim bir kent.Yıllar önce; 1948 yılında çocukken ülkesi Filistin’i terk edip Şam’da ve Londra’da yaşamaya mahkum edilen Ghada Karmi’nin ‘’Fatıma’yı Ararken (In Search of Fatima A Palestinian Story) adlı kitabını okuyup etkilenmiş ve Filistin’i görmeyi dilemiştim… Çok şükür gidip görmek nasip oldu. Başlangıçta bir rüya, bir hayal zannettim. Öyle muhteşem,öyle mübarek bir yer ki… Anlatılamaz ancak yaşanır… Nereye dönseniz bir peygamber, bir sahabi, bir evliya ve kutsal bir mekan… Önce Kudüs’ün kalbindeki Mescid-i Aksa; ilk kıble, Kubbet’üs Sahra, Miraç, Hz.Muhammed, Hz.İbrahim, Hz.Meryem, Hz.İsa, Hz.Musa, Hz.Yakup, Hz.Yusuf, Hz.Davut ve Hz. Süleyman’ın maneviyatıyla sarsılıyorsunuz… Sonra Zeytindağı, kıyamet, mahşer yeri, sırat köprüsü, cennete açılan kapı ve daha bir çok Allahu alem bilgi aklınıza hücum ediyor… O zaman, bu kentin neden paylaşılamadığını idrak ediyorsunuz. Hatta bir arkadaşın ’’Burası bu kadar kutsal mıydı?’’ diyen cümlesini duyabiliyorsunuz. Çünkü o da şaşırmış durumda… Kenti dolaşırken karşınıza çıkan İsrail askerlerinin ve Yahudi yerleşimcilerin, burası bizim edasıyla yürümeleri içinizi kanatıyor… İsrail’in, Filistin’in kalbine bir yılan gibi çöreklendiğini görmek acı veriyor… ’’ALLAHIM, Müslümanları uyandır, birleştir ve muzaffer kıl…’’ duasına gözyaşlarınız karışıyor… Anlatacak o kadar çok duygu ve bilgi biriktirdim ki… Allah tekrarını yaşatsın… Düşünsenize, namazınızı Mescid-i Aksa’da kılıyorsunuz, peygamberlerin ayağını bastığı topraklarda yürüyüp tefekkür ediyorsunuz… Daha ne olsun… Filistinli rehberimizin, Kudüs’ü yılda dört milyon turistin ziyaret ettiğini ve bunların sadece yüz bininin Müslüman olduğunu söylemesi bizi hem üzdü hem de utandırdı. Oysa Filistinliler bizleri çok iyi karşılıyor, yalnız olmadıklarını hissedip mutlu oluyorlar. Lütfen, bizzat giderek maddi ve manevi desteklerimizi esirgemeyelim. Artık ailem gibi olan ve KUDÜS seyahatimi eşsiz kılan BURAK TUR’A bir kez daha sonsuz teşekkürler… Vesselam…
Ebu Ahmed Yasir
05/12/2014
Burak Tur ile 1435/2014 yılında Ramazan umresine gittim. Herkes şunu söyler "umreye gideceksen 5* otellerde kalmaya ne gerek var? Oraya ibadet etmeye, nefsinle mücadele etmeye onu biraz dizginlemeye gidiyorsan 5* doğru değil. Çünkü 5* otellerde rahatlık var lüks var. 5* otellerde kalırsan yaptığın ibadetten de tam zevk, feyiz alamazsın..." Bu düşüncelere de bende katılıyordum ki... Ta ki Burak Tur ile umreye gidene kadar. Gördüm ki otelin hareme yakın olması en büyük nimetmiş. Gördüm ki 1. sınıf hizmet almak benim otelde ve diğer hizmetlerde hiçbir sıkıntı yaşamama dolayısıyla kafamın rahat olmasına neden oluyormuş; böylece daha rahat ve huzurlu ibadet etmemi sağlıyormuş. Bu da benim esas amacım değil mi? Orada bulunduğunuz her an çok değerli, en iyi şekilde değerlendirmek istiyorsunuz. Servis bekleyip git gel yapmak yerine 1 tavaf fazla yapmak ne güzel; dünya da verdiğin biraz fazla parayla ahirette daha fazla mükafat kazanıyorsunuz (fazla ibadet ederek). Kaldı ki dünyada verdiğimiz o paraya da 1e 700 sevabı var, oda boşa gitmiyor. Her yönden kazançlı olunuyor Elhamdülillah...

Teşekkürler Burak Tur, Huzurlu ibadet etmek için her zaman İlk ve Tek tercihim olacaksın iA.
Yavuz Değirmencioğlu
01/02/2015
Burak tur ile eylül 2014'de Büyük Endülüs turuna katıldım. Tüm vaatler yerine getirildi. Tur liderimize ve Burak Tur'a teşekkürler. . .
Ali Buğday
31/01/2015
2014 Hac döneminde Burak Turizm ile hac farizamı yerine getirdim elhamdulillah. Bu ibadetim için bu şirketi tercih etmemde ne kadar isabetli bir karar verdiğimi anlatamam. Tüm şirket yetkililerine ve mekke, medine rehberlerine çok teşekkür ederim. Böylesine dolu ve rahat bir hac yapacağımı hiç beklemezdim. Yine hac ve umre seyahatim olsa aynı şirketi düşünürüm. Sayın yetkililerin çalışmalarını ve hizmetlerini tüm dostlarıma anlatmakta ve tavsiye etmekteyim. Allah(cc) kendilerinden razı olsun. Allah(cc) yar ve yardımcıları olsun.
Oğuzhan Acar
02/02/2015
Burak Tur'la Kudüs turundan akşam döndük. Bir kaç ufak problem hariç her şey çok güzeldi. (Bunun için programdan önce katılımcıların kaç kişiyle otelde konaklamak istediği tercihine uygun rezervasyon yapılmalı) Özellikle şirketin ikram ettiği son öğle yemeği unutulmaz. İlk fırsatta tekrar Kudüs'ü Burak Turla ziyaret etmek istiyorum. Teşekkürler Burak Tur.
Abdullatif Akyol
16/01/2015
2014 kura ile çıkan haccımıza eşim ile birlikte Burak Turizm ile gitmek nasip oldu elhamdulillah. 2012 de kurasız başka bir firmayla gitmiş idim. Ben 2014 haccının böyle kolay rahat ve lüks geçeceğini tahmin etmiyordum. Allah razı olsun başta Ahmet bey olmak üzere tüm personel gerçekten çok kaliteli ve bilgiliydiler. Daha önceden gittiğim için meşakkatleri biliyordum fakat Burak turizm ile sanki tatile gitmiş gibi çok kolay çok rahat yorulmadan her vakite otelden gidip geldik. Normal tip hac çıktı ama Burak Tur sayesinde 1. sınıf otellerde hac yaptık. Çok çok memnun kaldık tekrar Allah emeği geçenlerden razı olsun çok teşekkürler.
Şevket Parlaz
27/12/2014
2014 hac'ına buraktur la katılmak nasip oldu. Hac için hazırlıklar yaparken hac programı nın Buraktur tarafından gönderilmesi (günlük ve detaylı bir şekil de) bizim için süpriz oldu çok memnun olduk. Hava alanından gönderilme ve yönlendirilme' miz (Harun bey) güzeldi. Mekke de karşılanmamız bize sahip çıkılması Mustafa Tekin hoca nın katkıları ve ibadetlerimize olan yönlendirmeleri ve katkıları Ahmet beyin katkıları kesinlikle küçümsenemez katkılarından dolayı kendilerinden ALLAH RAZI OLSUN. Medine de Halid Kösekara ve Mustafa Tekin hocalarımıza katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Minada Arafat da Müzdelife de Ve Jamarat da ibadetlerimizi yaparken Ahmet bey Halit bey Hasan hoca Mustafa hocalarımıza yardımlarından ve katkılarından dolayı ALLAH RAZI olsun. Bizlere Haçcul ekber vazifemizin yerine getirirken mutlu ve huşu için de, rahat etmemiz için üstün çaba göstermeleri bizleri çok mutlu etti. Bu haç vazifemizi buraktur ile yaptığımız için ALLAHA şükrettik. Haçcımızın ALLAH tarafından kolaylaştırılmasına ve güzel geçmesine katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Medine uğurlamasın da Halit ve Mustafa hocamıza İstanbul Hava alanın da Karşılamaya gelen harun beylerden ALLAH RAZI olsun derim. Teşekkürler buraktur ve ekibine.
Mustafa Everdi
27/12/2014
29 Temmuz - 4 Ağustos 2014 tarihlerinde ÖZBEKİSTAN seyahatine katıldım. Buraktur tur programında belirtilen her şeyi yaptı ve her yeri gezdirdi. Çok memnun kaldım. Bu kalitede bir hizmet her türlü takdirin üstündedir. kendilerini tebrik ediyorum.
Aynur Bayka
17/12/2014
2014 Kurban Bayramı Fas-ispanya turunun katılımcısı olarak kaliteli hizmetinizden dolayı tebrik ve teşekkür ederim. Kusursuz bir gezi oldu, elhamdulillah.
Erdal Özdemir
15/12/2014
2014 yılında Burak Tur ile İran'a turuna katıldık. Organizasyon, rehberlik hizmetleri,ulaşım ve konaklama çok güzeldi. Başta Ahmet Bey olmak üzere tüm Burak Tur camiasına teşekkür ederiz. “Türkler Orta Asya’dan Anadolu’ya İran koridorundan geçerek gelmişlerdir. İran’ı görmeden Anadolu’yu anlayamazsınız. Edebiyatımız, genel kültürümüz, mimarimiz İran’sız anlaşılamaz”
Kadir Sayın
04/12/2014
Bu yılın ocak ayında ailecek yaptığımız ümre turundan başta firmanızın genel müdürü Ahmet Bey olmak üzere Harun bey, Miktad Hocamız, Mekke ve Medinedeki yerel rehberlerimizin güler yüzlü hizmetlerinden,samimi ilgi alakalarından, eğitici ve öğretici bilgi birikimlerini bizimle paylaşmaktaki gayretlerinden ve de sürpriz ikramlarından dolayı çok memnun kaldık.Bu yüzden bugünlerde Dubai turunu yine Burak Tur ile gerçekleştireceğiz Allah'ın izniyle İnşallah.Bütün çalışanlara sevgi ve saygılarımızla tekrar görüşmek üzere diyorum.
Nurgül Çeçe
06/08/2014
Büyük Endülüs Turu, sözcüklerin anlatmaya yetersiz kaldığı bir seyahat... İç dünyanıza ve geçmişe yapacağınız özel bir yolculuk... Fas'tan başlayıp İspanya'da devam eden bu seyahatte hem gurur hem de hüzün var.. İslamı, ilim ve irfanı batıda yaşatan Endülüs gururlandırıyor... Düşmana karşı birleşemeyip yok olan Endülüs ise hüzün ve gözyaşı dolu.. "Endülüse Ağıt" şiirini dinleyerek yapacağınız yolculukta kendinizle, geçmişle ve günümüzle yüzleşiyorsunuz... Maneviyat yüklü Endülüs Turu kesinlikle Burak Tur'la yapılmalıdır. Bu duyguları yaşamama vesile olan Burak Tur'a özellikle tur liderimize, fas ve ispanya rehberlerimize ve katkılarıyla hissiyatımı güçlendiren katılımcı arkadaşlara sonsuz şükranlarımla... Vesselam...
Murat Ceran
15/11/2014
Yapmış olduğumuz umre ibadetimizde, işletmenizden çok memnun kaldığımızı belirtmek isterim. Öncelikle Sn. Ahmet Bey ve Hocamız Sn. Mikdat Kutlu olmak üzere tüm personelinizden Rabbim razı olsun. Rabbim yapılan ibadetleri kabul eylesin. Cümlemizden razı olsun.
Aysun Aras
09/11/2014
18 günlük hac programınıza katılarak tamamlayıp dönen annem Seviye KARABULUT'un turunuzla yapmış olduğu ziyaretten çok memnun kalmış bulunmaktayız. Özellikle Ahmet ŞEKER bey ve ekibine göstedikleri ilgi alaka ve hassasiyetleri için annem adına çok teşekkür ederim. Bu memnuniyetimizi tüm eş dost ve akrabalarımıza da bildirmiş bulunmaktayız. Şayet umre ve hac ziyertlerini burak tur kanalı ile yapmaları konusunda sizlerle irtibata geçmelerini de ayrıca sağlayacağız. İyi günlerde görüşmek dileğiyle tekrar emeği geçen tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim. İstanbul
Şevket Genççınar
08/11/2014
36 günlük hac vazifesi için Burak Tur'u tercih ettik. Annem ve yengem; şirketinizden, orada görevli tüm personelinizden, ilgi ve alakanızdan, hacılara sahip çıkmanızdan çok memnun kalmışlar. Özellikle Ahmet ŞEKER beyefendiden de çok memnun olmuşlar. Ahmet beyin şahsında tüm personelinize teşşekür ediyoruz. Ankara'daki tüm dostlarımıza sizi ve şirketinizi tavsiye ediyoruz. Başarılar, Selamlar... Allaha emanet olun. Ankara
Metin-Nalan Yaman
07/11/2014
Kısa tur hac programında BURAK TUR'u tercih ettiğimiz için çok memnunuz. Ne kadar isabetli bir karar verdiğimizi şirket yetkililerinin olağanüstü çabalarını gördükten sonra daha iyi idrak ettik. Bizim sünnet-i seniyye'ye uygun feyizli, muhabbetli, bereketli bir hac yaşamamıza vesile oldukları için AHMET ŞEKER beye,YAHYA ÖZKUL hocamıza ve diğer şirket görevlilerine can-ı gönülden teşekkür ederiz. Allah hepsinden razı olsun.Tüm hacı arkadaşlarımıza selamlar. Diğer organizasyonlarda buluşmak duası ile Allaha emanet olun. Kocaeli
Nagehan Cücü
06/11/2014
Bu yıl ki Ramazan (Kadir Gecesi) umremizi sizlerle yapmak nasip oldu. Çok memnun kaldık. İlginizden ve hizmetlerinizden ötürü Mevla sizlerden razı olsun. Dört dörtlük bir umre yaptık, bugüne kadar ki umrelerimiz içinde. Tekrar teşekkürler ederiz. Mevla tekrarlarını nasip eylesin sizlerle. Selametle,
Harun Yücel
05/11/2014
Hac programında tur şirketi yetkilisi ve çalışanları olarak göstermiş bulunduğunuz hizmet kalitesi, işinize ve insana değer veren saygı ve anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, işlerinizde başarılar, sağlıklı günler temenni ederim. Alaşehir-Manisa
Akgün Eskici
04/11/2014
Burak Tur şirketiyle Şubat ayı içerisinde 7 günlük umre ziyaretimizde bizlere eşlik eden ve bizlerden ilgisini hiç eksik etmeyen Mekke görevlinize ve tüm şirket çalışanlarınıza ayrı ayrı teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim. Manisa
Bahadır Kadron
03/11/2014
Umre'ye BURAK TUR ile gittim. İzmir'den çıktığımız saatten İzmir dönüşüne kadar güler yüzünü ve bilgisini bizlerle paylaşan sayın Ahmet ŞEKER Beye saygılarımı sunarım. Kısmet olursa bir dahaki umre veya hac programında buluşmak dileğiyle... Manisa
Yorum Yaz

Toplantı ve Otel Organizasyonları Siz İsteyin, Biz Organize Edelim Alternatif Tatil Otelleri Alternatif Tatil Otellerinde Öncü Sizden Gelenler Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir
SMS LİSTESİNE KAYIT OL !
E-BÜLTENE KAYIT OL, ANINDA HABERDAR OL !
© 2015 Burak Tur, Tüm Hakları Saklıdır. | |